KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13909092
nr 1390 9092
Alain Soucasse
(f. 1951), Sverige
Färgetsning, "Le Sirius". Signerad, numrerad 6/85, daterad 1992, bladets mått: 40x30 cm, yttermått inklusive ram: 60x48cm
Alain Soucasse, född 1951, fransk-svensk målare.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 12 april 2021
kl 20:35:20
8/4 18:24:27